OFFER

Free pick NHL

17/11/2016 01:52
Μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα σε Ουάσιγκντον Κάπιταλς και Πίτσμπουργκ Πένγκουινς σε λίγα λεπτά. Μια Ουάσιγκντον που έχει εμφανέστατο επιθετικό πρόβλημα στα τελευταία ματς, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία έβαλε ένα ή κανένα γκολ, αλλά το σημαντικότερο είναι ότι δεν παράγει πολλά σουτ, δείχνοντας ότι δεν λειτουργεί σωστά. Ηττήθηκε τα ξημερώματα με 2-1 στο Κολόμπους στη παράταση και τώρα υποδέχεται το ξεκούραστο Πίτσμπουργκ που είναι σε ρυθμό, σκοράρει εύκολα, παράγει σουτ και έχει στο τέρμα τον εξαιρετικά φορμαρισμένο Ματ Μάρεϊ.
Ντερμπάρα, όλα μπορούν να συμβούν, αλλά το 2.70 στη νίκη του Πίτσμπουργκ στο 60λεπτο (1-Χ-2) της interwetten, είναι λάθος.
Δεν είναι για πολλά, πάντα τα μεταξύ τους ματς είναι ρουλέτα, αλλά για 10 μονάδες σε αυτή την απόδοση το παίζω (σημ. ΔΕΝ είναι για παραπάνω).

Ουάσιγκντον – Πίτσμπουργκ 2 (3 way, 1-X-2) στο 2.70 (10 μονάδες).