Διαγωνισμός Makrabet : Βρες σκορ - λεπτό και κέρδισε paysafe!

Νέος διαγωνισμός έρχεται στο makrabet.com για 2 τυχερούς αναγνώστες μας που θα κερδίσουν από μία paysafe των 10 ευρώ.

Τι θα χρειαστεί να κάνεις για να λάβεις μέρος :

1) Μπες μέσα στην σελίδα μας στο facebook https://www.facebook.com/makrabet/posts/2267583150133735 και κάνε like στην σχετική δημοσίευση για την προσφορά μας,

2) Kάνε κοινοποίηση (share) της δημοσίευσης,

3) Μάντεψε το ακριβές σκορ του αγώνα Ολυμπιακός – Μπεσίκτας για το Europa League + το λεπτό επίτευξης πρώτου τέρματος (π.χ. 3-1, 16ο λεπτό).

... και κέρδισε ΔΩΡΕΑΝ 10ευρη paysafe

Ο διαγωνισμός θα τρέξει από τις 20:00 της Τετάρτης 08/03 μέχρι τις 22:05 της Πέμπτης 09/03 (ώρα έναρξης του αγώνα), ενώ τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αμέσως μετά το σφύριγμα της λήξης.

ΟΙ 2 ΝΙΚΗΤΕΣ

Νικητές θα είναι οι αναγνώστες που θα βρουν το ακριβές σκορ του αγώνα και το λεπτό επίτευξης πρώτου τέρματος. Αν δεν υπάρχει νικητής, ο διαγωνισμός θα επαναληφθεί τις επόμενες μέρες με άλλο παιχνίδι. Αν δεν υπάρχει αναγνώστης που θα βρει το ακριβές λεπτό του γκολ, νικητής θα είναι αυτός που θα πέσει πιο κοντά στο λεπτό. Αν υπάρξουν παραπάνω από 2 νικητές, θα υπάρξει κλήρωση.

Να τονίσουμε πως αν δεν ακολουθήσετε κάποιον από τους κανόνες του διαγωνισμού (like, share, ακριβές σκορ, ακριβές λεπτό 1ου γκολ) δεν θα επωφεληθείτε της προσφοράς και νικητής θα είναι ο αμέσως επόμενος που έχει ακολουθήσει και τις 4 προυποθέσεις συμμετοχής στον διαγωνισμό.